В Ужгороді медики екстреної допомоги виїжджали на виклик до маленької дитини, яка, за попередньою інформацією, випила побутову хімію.
Інцидент стався з дитиною віком 2 роки 4 місяці. Після огляду медики діагностували немедикаментозне отруєння та надали необхідну допомогу. Дитину доставили до Мукачівської дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.
На місце події прибула бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Поляк-Митровки І. І., парамедика Шеби Т. В. та ЕМТ Малого О. А.
Медики нагадують батькам: побутову хімію необхідно зберігати лише у місцях, недоступних для дітей. Навіть невелика кількість мийного засобу може становити серйозну небезпеку для здоров’я малюка.
Якщо дитина проковтнула побутову хімію — не варто самостійно викликати блювання чи намагатися «нейтралізувати» речовину іншими засобами. Необхідно одразу звернутися за медичною допомогою або телефонувати за номером 103.
Бажаємо дитині швидкого одужання.


Залишити відгук