В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після того, як випила мийний засіб

В Ужгороді 2-річна дитина потрапила до лікарні після того, як випила мийний засіб
Фото: ілюстроване

В Ужгороді медики екстреної допомоги виїжджали на виклик до маленької дитини, яка, за попередньою інформацією, випила побутову хімію.

Інцидент стався з дитиною віком 2 роки 4 місяці. Після огляду медики діагностували немедикаментозне отруєння та надали необхідну допомогу. Дитину доставили до Мукачівської дитячої лікарні для подальшого обстеження та лікування.

На місце події прибула бригада екстреної медичної допомоги №108 у складі лікарки Поляк-Митровки І. І., парамедика Шеби Т. В. та ЕМТ Малого О. А.

Медики нагадують батькам: побутову хімію необхідно зберігати лише у місцях, недоступних для дітей. Навіть невелика кількість мийного засобу може становити серйозну небезпеку для здоров’я малюка.

Якщо дитина проковтнула побутову хімію — не варто самостійно викликати блювання чи намагатися «нейтралізувати» речовину іншими засобами. Необхідно одразу звернутися за медичною допомогою або телефонувати за номером 103.

Бажаємо дитині швидкого одужання.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*