Через початок опалювального сезону. Уряд подвоїв одну з соцвиплат українцям

Фото: Міністерство з реінтеграції окупованих територій

Деякі українці з 1 жовтня мають право на виплату майже 1000 гривень компенсації. Хто має право на збільшену компенсацію та як її оформити.

Окрема категорія громадян з 1 жовтня має можливість отримувати від 900 грн компенсації щомісяця. Українці, які приймають участь в програмі «Прихисток» отримують право на подвійну компенсацію, повідомляє прес-служба Міністерства з реінтеграції окупованих територій.

Програма передбачає державну компенсацію за житлово-комунальні послуги тим, хто безоплатно прихистив внутрішньо переміщених осіб із ТОТ чи зон проведення воєнних (бойових) дій.

Це стало можливим завдяки оновленому Меморандуму про співпрацю, який від імені Уряду уклав Мінрегіон із Товариством Червоного Хреста України.

У Постанові № 1094 від 30 вересня йдеться, що власники житла будуть отримувати по 900 грн за особу за місяць, замість 450 грн, які були до 1 жовтня.

Компенсація передбачена тих, хто прихистив таких осіб:

  • які проживали у територіальних громадах, які розташовані в районі проведення воєнних(бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні;
  • житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження через агресію РФ в Україні.

Для оформлення виплати власники житла мають подати заяву до органів місцевої влади, доповнивши її документами, що засвідчують особу розміщених ВПО. Крім того, необхідно вказувати зміни в числі розміщених осіб, або про припинення їх розміщення.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*