Данілов: війна для Росії вийшла на стадію стратегічного цугцвангу

Фото: РНБО

Секретар Ради безпеки та оборони України (РНБО) Олексій Данілов заявив, що кожен крок Росії у поточній війні лише наближає її до поразки. За його словами, про те, що війна для РФ вийшла на стадію стратегічного цугцвангу, свідчить ціла низка факторів.

Водночас він наголосив, що спроби диктатора Володимира Путіна знищити Україну, навпаки, призвели до формування єдиної політичної української нації. Про це Данілов написав у своєму Facebook.

Секретар РНБО зазначив, що будь-яка дія країни-агресора тепер погіршує ситуацію, в якій опинився Кремль і наближає Росію до поразки.

Данілов заявив, що оголошена Путіним так звана “часткова” мобілізація призвела до втечі за кордон сотень тисяч росіян. До того ж, такі рішення глави Кремля показали падіння рівня підтримки війни, що, в свою чергу, вилилося в потужний чинник політичної дестабілізації в РФ.

Також секретар РНБО наголосив, що відповіддю на спроби анексії тимчасово окупованих українських областей стала безпрецедентна в історії ООН консолідація світу навколо підтримки України та засудження дій Росії.

Крім того, постійні погрози Путіна щодо застосування ядерної зброї підштовхнули структури НАТО до повного перезавантаження та модернізації. Данілов пояснив, що Північноатлантичний альянс ще активніше розпочав переозброєння та підготовку до жорсткої та негайної відповіді.

За словами Данілова, Путін отримав протилежний ефект після масованих ракетних ударів по українських містах.

“Ракетні удари рашистів по столиці, містах України та критичній інфраструктурі — прискорення прийняття союзниками рішення щодо передачі ЗСУ сучасних систем ПВО, створення потужної системи повітряного захисту”, – написав секретар РНБО.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*