Дмитро Дубілет запускає новий бізнес: Navkolo як альтернатива 1С

Місія Navkolo — надавати круті ІТ-сервіси для малого та середнього бізнесу. Сьогодні в нас є два модулі — бухгалтерія та автоматизація торгівлі. Далі з’являться інші сервіси для різних функцій та сегментів.

Про це заявив бізнесмен Дмитро Дубілет на своїй сторінці в facebook.

Дубілет пояснив, що ця ідея з’явилась на початку війни — коли прийшло усвідомлення, що переважна більшість українських компаній досі користується російським 1С та іншими програмами. Навіть якщо не брати до уваги, що 1С — російське створіння, український бізнес вже давно мав би відмовитись від цих жахливих програм 90-х років. 1С — це довго, дорого, незручно. 

Але в той же час, Navkolo, за словами бізнесмена, не тільки про заміну 1С чи інших російських продуктів. Ми хочемо надавати українському МСБ дійсно круті сервіси з автоматизації.

Navkolo — це екосистема. Сервіси не створюють самостійно, а дуже ретельно відбирають продукти інших українських компаній та інтегрують їх, починають розвивати разом. Коли якийсь сервіс інтегровано у Navkolo, це значить, що він пройшов перевірку на юзабіліті, функціональність, перспективи розвитку тощо.

Всі сервіси Navkolo мають єдину просту реєстрацію, якісну та привітну службу підтримки (телефон та чат), зручну взаємодію з державними органами та між собою, спільний білінг.

Дубілет пояснив, що наразі запускаються два модулі:

– Navkolo.Бухгалтерія.

Реалізація, придбання, необоротні активи. Зарплата і персонал. Податки, звітність. Запаси і виробництво. Каса і банк. Інтеграція з клієнт-банком. ЗЕД, імпорт-експорт… Партнер — Bookkeeper.

– Navkolo.Торгівля.

Складський облік. Робота з цінами. Розрахунки з клієнтами та постачальниками. Підключення обладнання. Кадровий облік. CRM. Ведення витрат. Детальна аналітика… Партнер — DNTrade.

Бізнесмен запрошує бажаючих спробувати Navkolo. Для цього достатньо залишити свої контакти на сайті navkolo.one — та отримати запрошення від розробників. Для бета-тестувальників перший місяць безкоштовно, наступний рік — знижка 50%.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*