До уваги ужгородців!

Фото: КП Водоканал м. Ужгород

КП «Водоканал м. Ужгород» звертається до мешканців міста та передмістя із закликом користуватися послугами виключно тих асенізаторів, які мають договір з підприємством.

В першу чергу, це стосується мешканців приватного сектору, де немає централізованої каналізації.

Стічні води за нецентралізованого водовідведення збираються і транспортуються спеціалізованим транспортом. Злив стоків асенізаторами має здійснюватися виключно в спеціальному місці яке узгоджене з водоканалом.

Були виявлені випадки зливу фекалій у найближчих лісах, посадках, на полях та пустирях, недобросовісними асенізаторами, які зливають стоки в непередбачених для цього місцях. Цими діями вони завдають велику шкоду навколишньому середовищу. Брудні стоки вкрай негативно впливають на всю екосистему, вони знищують річки та підземні джерела.

Наголошуємо, лише злив стоків на спеціальній станції дозволяє максимально мінімізувати шкоду, яка завдається навколишньому середовищу.

Адміністрація КП “Водоканал м. Ужгород”

Перед початком співпраці з перевізниками рідких побутових відходів у Водоканалі просять ужгородців перевіряти чи є в них заключений договір з ними і в разі, якщо стали свідком такого недбалого викиду повідомляти про це поліцію.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*