Грузія «переповнена» росіянами, зокрема чоловіками (відео)

Akhaltsikhe, Samtskhe-Javakheti, Georgia - March 28, 2016: Jakeli Castle, in the Rabati Castle complex, with Georgian flag fluttering aloft.

Грузінський політолог Гела Васадзе повідомив, що до Грузії приїхало дуже багато російських чоловіків.

Про це, Васадзе заявив в етері Еспресо

Зі слів політолога, в Грузії двояке відношення до росіян. Одні шкодують, інші стурбовані через кількість дорослих російських чоловіків, які прибули до їх країни.

Говорити про відношення грузин до росіян в цілому складно, є різне ставлення. Є ті, що говорять про жаль до росіян, які потрапили у жахливий стан. А є люди, які б’ють на сполох, говорячи про приїзд до Грузії такої кількості дорослих чоловіків з Росії при бездіяльності наших служб безпеки, які за 10 років не затримали ні одного російського шпигуна, що досить дивно і це представляє загрозу національній безпеці Грузії. Також є люди, які хочуть на цьому заробити, а є ті, яким гидко на такому заробляти. Адже на сьогодні загальна кількість громадян Росії становить 100-150 тисяч, що перебувають у Грузії, але це дуже багато для країни з населенням 3 мільйони 800 тисяч

Гела Васадзе

Васадзе пояснює, що до Грузії щодня намагаються перетнути кордон від 10 до 12 тисяч росіян. Проте не всі можуть пройти контроль.

На жаль, не пропускають жителів Північно-Кавказьких республік, я не знаю з чим це пов’язано, адже таке відбувається вже давно. І, відповідно, не пропускають тих, хто їде з нацистською символікою, з георгієвською стрічкою або з літерою Z. Також не впускають до Грузії тих, у кого є позначка про відвідування Абхазії

Гела Васадзе

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*