Кар’єр вартістю понад 30 млн грн повернуто громаді Мукачівщини

Фото: Фотопланета

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позов Мукачівської окружної прокуратури щодо повернення у комунальну власність громади землі, де розташований кар’єр для видобування корисних копалин.

Про це інформує Закарпатська обласна прокуратура

З повідомлення обласної прокуратури відомо, що прокурор, в минулому році, звернувся з заявою до суду через виявлені порушення під час використання земельної ділянки, наданої для видобування андезиту та базальту приватному підприємству. Загальна площа ділянки складає 1,4 га, а вартість – 30,6 млн грн.

Було встановлено, що під час розробки родовища та користування земельною ділянкою воно неодноразово порушувало умови договору та природоохоронне законодавство. Саме з цих причин дію виданого підприємству спецдозволу на користування надрами неодноразово зупиняли, а згодом анулювали за рішенням суду

повідомляє обласна прокуратура

Прокуратура також виявила, і той факт, що орендатор несвоєчасно здійснював орендну плати, через що виникла заборгованість.

З інформації обласної прокуратури відомо, що господарський суд підтримав позицію прокурора та прийняв рішення розірвати дію договора оренди земельної ділянки. Так вищезгадана ділянка буде повернута у комунальну власність. Крім того, суд зобов’язав підприємство відшкодувати заборгованість з орендної плати за користування землею.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*