КНДР запустила балістичну ракету

Фото:DW

Північна Корея запустила балістичну ракету у бік моря біля свого східного узбережжя напередодні запланованих військових навчань південнокорейських та американських сил за участю авіаносця та візиту до регіону віцепрезидентки США Камали Гарріс.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Сьогодні вранці було зафіксовано запуск із району Течхон (або його околиць) у провінції Північний Пхьонан. Зазначається, що КНДР здійснила запуск “у свої східні води”. Інших подробиць не повідомляється.

“Запуск балістичної ракети Північною Кореєю є серйозною провокацією, яка загрожує миру та безпеці Корейського півострова та міжнародної спільноти”, 

– йдеться у заяві Об’єднаного комітету начальників штабів Південної Кореї.

Рада національної безпеки Південної Кореї провела екстрене засідання для обговорення заходів реагування та засудила запуск як явне порушення резолюцій Ради Безпеки ООН та невиправдану провокацію.

Запуск відбувся після прибуття атомного американського авіаносця USS Ronald Reagan до Південної Кореї для участі у спільних навчаннях із південнокорейськими силами протягом чотирьох днів з 26 по 29 вересня, а також напередодні запланованого візиту до Сеулу Гарріс.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*