Контроль над Україною чи її руйнування

Керівники кремля готові до затяжної війни з Україною.

На думку Британського аналітика та військового експерта Джеймс Шерр,  в Кремлі не вважають, що Україна іде до перемоги у цій війні.

Про це Шерр сказав в етері програми “Вечір з Миколою Княжицьким” на телеканалі “Еспресо”. 

З того часу, як почалася війна у 2014 році, Путін твердо вирішив, що він або здобуде контроль над Україною, або зруйнує її вщент, і відтоді нічого так і не змінилося. Ця війна почалася через те, що Мінські угоди не виправдали своєї місії та не спричинили дестабілізації в Україні, на яку розраховували в Росії. Французи та німці, від яких очікували допомоги, не допомогли, а Зеленський, якого вважали слабким та потенційною маріонеткою, натомість вразив геть усіх. І вразив ще в грудні 2019 року під час зустрічі у “Нормандському форматі”, де його виступ навіть змусив Путіна помітно нервувати, а поза камерою викликав істерику Суркова. Ще до січня 2021 року Лавров висунув Заходу чіткий ультиматум: або ви приборкаєте Україну, або це зробимо ми. І відтоді розпочався зворотний відлік до повномасштабної війни.

Джеймс Шерр

Шерр наголосив, що, ще до початку війни все вказувало на те, що насильницького-конфлікту  між Україною та росією не минути.

Нинішнє керівництво в Москві сповнене рішучості та готове до затяжної війни, як би довго вона не тривала, якою б не була ціна для Росії, навіть якщо від економіки Росії залишаться одні руїни. Навіть якщо нині збройні сили РФ платять величезну ціну, вони “грають”, поки не виграють. Як сказав Сталін, “переможців не судять”, і байдуже, якою буде ціна.  Путін, зокрема, вважає, що якщо виграти геополітичну боротьбу, то й економічні показники самі по собі підтягнуться. Тож він готовий заплатити будь-яку економічну ціну поки він при владі, щоб пригнобити Україну.

Джеймс Шерр

Британський аналітик переконаний, що росія зосереджує свої сили на те, щоб Захід переконував Україну піти на компроміси та погодитись на умови окупантів.

Кремль розуміє необхідність ведення довготривалої війни. І я думаю, що це триватиме доти, доки у них вистачить потуги. І цілком можливо, що спільно ми змусимо їх видихнутися. Це надзвичайно реалістична ціль для всіх нас, тобто Захід має змиритися з неминучістю тривалої війни, і деяким країнам уже це вдається, а іншим – ще ні.

Джеймс Шерр

Джерело: espreso.tv

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*