Координаційний центр з реабілітації та відновлення військовослужбовців запрацював на Закарпатті

Фото: Східний варіант

На базі Закарпатської ОВА запрацював координаційний центр з реабілітації та відновлення військовослужбовців, які зазнали поранень унаслідок бойових дій.

Про це повідомляє Закарпатська ОВА.

Основним завданням центру є координація та розміщення на безоплатній основі військових ЗСУ та інших військових формувань, які отримали поранення унаслідок бойових дій, у санаторних, оздоровлювальних та курортних закладах Закарпатської області для оздоровлення й реабілітації у післяопераційний період.

“Цей проєкт ми започаткували у зв’язку з нагальною потребою у реабілітації наших бійців, які отримали поранення або були звільнені з полону. Закарпаття має необхідний потенціал і може виконати це завдання, тож ми виступили з такою ініціативою й забезпечили організацію цього надважливого процесу у формі Координаційного центру на базі департаменту охорони здоров’я ОВА”.

ОВА через Центр комунікує з МОУ, НГУ, НПУ, СБУ, військовими частинами і медичними закладами з питань отримання запитів на реабілітацію та надалі у взаємодії з вищевказаними закладами регіону забезпечує у межах можливостей розміщення й реабілітацію бійців.

Допомога від міжнародних організацій: три програми підтримки – читати тут.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*