Киянин безслідно зник після спілкування з працівниками ТЦК на Закарпатті (ВІДЕО)

Фото ілюстративне

Дружина Горошкова Микити стверджує, що зв’язок з ним зник 19 листопада 2023 року, після того, як чоловіка забрали в ТЦК м. Хуст

Мати двох дітей благає про допомогу в пошуку її чоловіка, вона опублікувала звернення до Залужного на своїй сторінці у Фейсбук та надалі продовжує публікування прохання про допомогу.

Валерію Федорович Залужений, я, Горшкова Ярослава Олександрівна звертаюся до вас щодо мого чоловіка Горшкова Микити Ігоровича (7.06.1989р).Я мама двох дітей в дикреті вже півтори місяці шукаю чоловіка , з яким обірвався зв’язок 19.11.23 в місті Хуст.Я зверталася до поліції ,але кримінальне провадження щодо пошуку не було відкрито вчасно, оскільки у поліції була інформація ,що він був в ТЦК Мукачево.Я дзвонила в ТЦК Мукачево , де мені сказали , що він вже десь у Рівному, і що в них немає документів ,бо в них перевалочний пункт і треба звертатися в ТЦК Хуст.Туди додзвонитися не можливо, та й на адвокатський запит не відповідають. Вчора мене навіть не хотіли пускати, для того,щоб отримати ,хоч якусь інформацію, щодо мого адвокатского запиту.На даний час невідомо, де знаходиться мій чоловік.Без вашої допомоги я не впораюся.Звертаюся до Головнокомандувача Валерій Залужний та Верховного Головнокомандувача Зеленського Володимира Олександровича допомогти і розібратися.

даний допис був опублікований ще 6 січня.

15 січня жінка написала, що продовжує пошук свого чоловіка.

Після розголосу вдалося нарешті отримати відповіді від РТЦК Хуст з помилкою в даті запиту мого адвоката( Запит від 12.12.23, а у відповіді запит від 5.01.24). Стало відомо ,що через 20 хв.після приїзду в Хуст,мій чоловік опинився в РТЦК Хуст, де перебував 2 години 15 хв і потім начебто був відпущений. Потім ВСП Ужгорода знайшло рішення суду від 12.12.23про те, що мій чоловік підписав зізнання о 13.25 18.11.23,через годину після виходу з РТЦК Хуст в 40 км від м. Хуст про спробу переходу держ. кордону. Після чого начеб-то був відпущений,але є одне але. Весь час з 25.11 з моєї заяви Прикордонники казали ,що в них такого не було, що ніяких адмін порушень і штрафів на ньому немає і судів не було.На даний час Прикордонники не надають відповіді на офіційні запити,хоча слідчий каже,що дзвонить їм щодня. Прошу Президента України Володимира Зеленського,Міністра Внутрішніх Справ Ігора Клименка,Міністра Оборони Рустема Умерова розібратися в ситуації і допомогти мені, матері двох неповнолітніх дітей в декреті, все ж знайти свого чоловіка.Щодо закидів про ухилянство,- мій чоловік проходив ВЛК в травні 22 року і був визнаний придатним. Людина ж ,що представилася адвокатом РТЦК Хуст натякала на те ,що мій чоловік може бути десь в псих. лікарні чи якомусь диспансері. Також адвокату казали,що я маю записати вибачення за винесення моєї проблеми в публічний простір. Нагадаю,що до мого відео мого чоловіка не хотіли взагалі шукати і надавати мені будь-які відповіді.

пише Ярослава.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*