Мінреінтеграція ініціювала створення Координаційного штабу

Фото: ВР

Сьогодні, 18 жовтня, з ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (Мінреінтеграція), Уряд створив Координаційний штаб з питань забезпечення виїзду громадян України з тимчасово окупованих територій через територію третіх країн в Україну.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Керівником Координаційного штабу назначено Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук.

Портал повідомляє, що основним завданням штабу буде:

1) координація діяльності органів влади з питань забезпечення виїзду громадян України з ТОТ на територію третіх країн;

2) сприяння громадянам України, які виїхали з ТОТ і знаходяться на території третіх країн без відповідних документів, в отриманні та відновленні документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (зокрема, посвідчення на повернення в Україну);

3) організація евакуації в Україну громадян, які виїхали з ТОТ на територію третіх країн і потребують допомоги у поверненні в Україну.

Уряд зазначає, що наразі опрацьовується можливість розширення повноважень консульств України в Казахстані, Туреччині, Грузії, Естонії та Латвії. Крім того, опрацьовується можливість запровадження експериментального проєкту щодо оформлення ДМС на території України посвідчення особи на повернення в Україну.

Раніше Ужгород24 повідомляв:

Україна отримає від НАТО системи ППО від безпілотників та дронів-

Окупанти зруйнували 30% електростанцій України – Зеленський (відео)

Закарпатська обласна станція переливання крові закликає краян стати донорами

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*