![Гімнастки](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/Snymok-ekrana-2022-10-11-v-12.21.09-678x381.png)
Минулими вихідними в Перечині відбувся Чемпіонат Закарпатської області з художньої гімнастики. Мукачево представляли вихованиці СОК ДЮСШ. Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
Молодші гімнастки зайняли 1,2 та 3 місця.
Перше місце серед кандидатів в майстри спорту за 6 видами здобула Емілія Фірцак, дівчина стала чемпіонкою Закарпатської області з художньої гімнастики. Друге місце виборола Авраменко Юлія.
Залишити відгук