На Рахівщині запрацює центр підтримки та розвитку вівчарства

Фото: Наталія Кобаса

Ґазди вбачають свій потенціал у розвитку вівчарства, яке є традиційним для регіону та прийнятним з огляду на природні умови

Про це повідомили депутатка Рахівської міської ради Наталія Кобаса.

Основним викликом для гірського господарювання у районі є розташування в гірській місцевості, яке ускладнює логістику та обмежує економічну активність.

Однак реалізувати ідею можна було б завдяки збільшенню поголів’я овець цільових порід, з подальшими можливостями переробки отриманої продукції. Водночас, населення що утримує найбільше поголів’я вбачає розвиток туризму за рахунок полонинського господарювання, а приріст поголів’я у районі його центральною темою.

Завдяки розробленому бізнес-плану, що пропонується, швидкими темпами підвищиться економічна активність та зайнятість населення у гірських районах. А вже завдяки прискоренню економічного розвитку, ґазди збільшать свої доходи та зможуть інвестувати в забезпечення соціальних проєктів, покращення якості життя.

інформує депутатка.

Маємо надію, що правильно складені проекти дозволять громадам району безпосередньо в реалізації своїх ідей, а також відкриють доступ до інвестицій, фінансування, програм підтримки.

Захід відбувся за підтримки Ясінянської територіальної громади, за участі представників департаменту агропромислового розвитку ОДА, керівництва та працівників Богданської, Рахівської ТГ, ГО “Асоціація вівчарів Закарпатської області” (Юрій Лепей), ГО “Асоціації вівчарів” (Василь Стефурак), членів громадської спілки “Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів” , та найбільших власників овець району.

Редакція Ужгород24  повідомляла:

На Рахівщині говорили про розвиток вівчарства

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*