На сміттєзвалищі біля Ужгорода знову сталася пожежа: ліквідація триває

Фото: ДСНС Закарпаття

У ніч на 26 червня в селі Барвінок Ужгородського району знову загорілося сміттєзвалище. Повідомлення про пожежу до Служби порятунку надійшло о 03:46, – повідомляє ДСНС Закарпаття

На місце події оперативно прибули рятувальники з Ужгорода. Для боротьби з вогнем також залучили працівників місцевого комунального підприємства, які забезпечили водовозку та бульдозер.

Завдяки спільним діям о 06:55 пожежу вдалося локалізувати на площі 200 квадратних метрів. Водночас повна ліквідація загоряння станом на ранок ще триває.

У ДСНС вкотре звернулися до відповідальних за експлуатацію полігонів твердих побутових відходів із закликом суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки. Зокрема, обмежувати доступ сторонніх осіб на територію сміттєзвалищ та своєчасно ізолювати відходи шарами ґрунту або піску, щоб запобігти виникненню нових загорянь.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*