На тимчасово окупованих територіях ворог маніпулює та дезінформує населення

Фото: pixabay

Центр протидії дезінформації інформує про дезінформаційні та маніпулятивні кампанії, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях.

Так, у Запорізькій області окупанти виявляють дітей, які навчаються за українською програмою. Погрожують батькам. Здійснюють хакерські атаки на сайти управління освіти та навчальних закладів Мелітополя.

У Херсонській області рашисти створили власний «Новокаховский коммунальный сервис» і вимагають від місцевих жителів сплачувати за всі комунальні послуги саме на його рахунок і заявили про «списання» всіх боргів станом на 01.09.22.

У Донецькій області окупанти показово вивісили портрет Шевченка в Маріуполі поруч з російськими авторами, щоб вдати, що вони «піклуються про український народ». Це маніпуляція і спроба нав’язати комплекс меншовартості.

В Криму окупанти видали указ про заборону чоловікам залишати півострів з напрямку Керченського мосту, але через декілька днів видалили його з офіційного ресурсу. Таким чином, у кремлі тестують готовність росіян до мобілізації.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*