На західному кордоні затримано 102 правопорушника (фото)

На західному кордоні затримано 102 правопорушника та припинено незаконне переміщення майже 1500 пачок сигарет.

Такі дані в звіті за минулий тиждень від Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Так, за інформацією прикордонників, за минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 616 тисяч осіб та майже 130 тисяч транспортних засобів.

В той же час, за спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 102 особи. 39 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства.

Фото: Держприкордонслужба

Загалом за минулий тиждень прикордонниками викрито 94 спроби використання інших підроблених документів (довідок, посвідчень тощо).

Фото: Держприкордонслужба

Ще 63 особи спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Фото: Держприкордонслужба

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення майже 1500 пачок сигарет, 100 ампул та 110 пачок препаратів, які містять наркотичні або психотропні речовини. Вилучено 2 транспортні засоби.

Фото: Держприкордонслужба

У пунктах пропуску виявлено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю, на суму більше 1100000 гривень.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*