На Закарпатті щодня виявляють у громадян  наркотичні речовини (фото)

За минулу зміну патрульні роти ТОР тричі виявляли у громадян речовини, схожі на наркотичні.

Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області

Патрульна поліція повідомляє, що всі події трапились в Ужгороді.

Перший випадок — на вулиці Гулака-Артемовського. Близько 11-ї години ТОРівці помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з ними. Зупинивши його та поспілкувавшись, поліцейські звернули увагу на те, що чоловік нервує і намагається щось приховати, тому провели поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у наплічній сумці громадянина чорний мішок, в якому містились два паперові згортки з подрібненою зеленою речовиною, зовні схожою на наркотичну та два поліетиленові пакети із таким же вмістом.

Другий випадок трапився на вулиці Тимірязєва. Патрулюючи місто, близько 16-ї години, інспектори помітили невідомого, який різко змінив напрямок руху, побачивши службову автівку. ТОРівці зупинили його і під час спілкування звернули увагу на те, що чоловік поводить себе підозріло, тому вирішили провести поверхневу перевірку. Згодом охоронці порядку виявили у задній кишені штанів громадянина згорток фольги із речовиною, ймовірно, наркотичною.

Третя подія трапилася на вулиці Можайського. Близько півночі поліцейські помітили громадянина, який різко змінив напрямок руху, коли побачив їх. ТОРівці зупинили його та помітили, що громадянин щось ховає у кишені куртки. Провівши поверхневу перевірку, патрульні виявили пристрій для викурювання зі значними залишками, ймовірно, наркотичної речовини.

повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області

Патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. На порушників буде відкрита кримінальна відповідальність!

Ужгород 24 нагадує, що 27 вересня Патрульні поліції двічи виявляли в Ужгороді речовини, схожі на наркотичні.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*