Вища освіта мистецького спрямування повинна бути якіснішою

Фото: gettyimages

Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП) та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) співпрацюватимуть задля підвищення якості вищої освіти мистецького спрямування.

Про це інформує Урядовий портал

29 вересня МКІП та НАЗЯВО підписали меморандум про співпрацю. За словами Міністра культури Олександра Ткаченко, Міністерство зацікавлене у покращенні культурної освіти в Україні.

Міністерство культури та інформаційної політики зацікавлене у тому, аби якість спеціалізованої вищої освіти мистецького спрямування дозволяла нашим митцям працювати як в Україні, так і у всьому світі. Сьогодні наша країна потребує особливої уваги. Саме через культуру міжнародна спільнота має дізнаватись, хто такі українці. І хто, як не наші талановиті музиканти, актори, художники, всі представники сфери культури, розкажуть світу про вікову спадщину українського народу, нашу ідентичність. Вони мають це робити професійно. Для цього мають здобувати конкурентну освіту

Олександр Ткаченко

Олександр Ткаченко повідомив, що підписаний МКІП та НАЗЯВО меморандум про співпрацю передбачає:

  • вдосконалення систем забезпечення якості та стандартів вищої мистецької освіти;
  • становлення та впровадження принципів академічної доброчесності у вищій освіті мистецького спрямування;
  • вдосконалення законодавства у сфері вищої освіти мистецького спрямування;
  • поглиблення міжнародної співпраці, аби інтегрувати українську вищу мистецьку освіту до європейського освітнього простору.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*