Найкращий варіант для окупантів втекти – звернення Президента України (відео)

Фото: ОП

На жаль, у Криму було хмарно. Хоча й теж тепло. Але хоч би якими не були хмари, українці знають, що робити. І знають, що наше майбутнє – сонячне.

Про це, у  своєму вечірньому зверненні, заявив Президент України Володимир Зеленський.

 У своєму зверненні Президент України заявив, що окупантам краще здатись в український полон, або тікати.

Якщо окупанти втечуть, поки мають таку можливість, це буде найкращий варіант для них. Якщо їх змушують залишатися – будь-який окупант може знайти спосіб здатися в український полон.

Ми гарантуємо всім російським військовим, які добровільно складуть зброю і здадуться в полон, збереження їхнього життя. Україна завжди дотримується всіх міжнародних норм, всіх конвенцій

Володимир Зеленський

Також у своєму зверненні Зеленський зазначив, що сьогодні в Україні відзначається День юриста.

Не кожен, хто здобув юридичну освіту, працює в юриспруденції. Але серед тих, хто все ж працює саме в цій сфері, є люди, чий внесок справді історичний. Дуже важливий.

Ті, хто розслідує злочини окупантів. Ті, хто допомагає відновити справедливість, зокрема працюючи в галузі правозахисту. Ті, хто робить усе, щоб кожен російський убивця і сама безпосередньо держава-агресор були неминуче покарані за цю війну. Я дякую всім вам за цю дуже важливу роботу!

Дякую слідчим, прокурорам, правозахисникам, адвокатам, державним службовцям, працівникам громадських організацій. Дякую всім, хто навчає праву, бореться за верховенство права й допомагає людям захищати свої права, свободи та законні інтереси

Володимир Зеленський

Попереднє звернення Володимира Зеленського тут

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*