Названо додаткові категорії чоловіків, які до кінця війни не виїдуть за кордон

В адміністрації Державної прикордонної служби України повідомили, що під час дії воєнного стану обмежено виїзд з України декількох категорій чоловіків: це студенти,  аспіранти та доктори, які навчаються в іноземних навчальних закладах. Про це посилаючись на відповідь Держприкордонслужби пишуть Українські новини

“[…] З метою врегулювання питань перетинання громадянами України державного кордону України в умовах дії на території України воєнного стану Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 №57 (далі – Правила).

Відповідно до пункту 2-6 Правил обмежено під час дії воєнного стану виїзд з України здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів, стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти”, – вказано у відповіді Держпогранслужби на інформаційний запит.

«Держприкордонслужба України офіційно підтвердила, що до кінця війни не випускатиме на навчання за кордон студентів, аспірантів та докторантів», – прокоментували у відомстві.

Додамо, що 23 вересня спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив, що виїзд чоловіків-студентів для навчання за кордоном припинено з 14 вересня до врегулювання цього питання Кабінетом Міністрів України.

Раніше українські студенти, яких прикордонники не випустили на навчання за кордон, записали відеозвернення зі скаргами. Студенти, які навчаються за кордоном, з 15 вересня не можуть виїхати з України.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*