Нова хвиля COVID-19: без локдаунів, проте можливі карантинні заходи

Фото з відкритих джерел

Загальнонаціональних локдаунів через ковід впроваджувати не будуть, проте ті чи інші карантинні заходи або обмеження можуть застосовуватися в окремих регіонах з огляду на безпекову та епідеміологічну ситуацію.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

За можливості МОЗ радить застосовувати ті чи інші профілактичні або протиепідемічні обмеження. На національному рівні не планується впроваджувати загальнонаціональний локдаун або якісь заходи з обмеження, але тим не менш на рівні областей в залежності від безпекової, епідеміологічної ситуації можуть застосовуватися ті чи інші профілактичні заходи з протидії ковіду. Відповідними рішеннями комісії ТЕБ та НС області можуть застосовувати масковий режим у місцях масового скупчення, в громадському транспорті, рекомендувати носити маски в закладах охорони здоров’я. Такі заходи можуть зменшувати кількість нових випадків коронавірусної хвороби. Ми закликаємо області все ж таки використовувати цей механізм

Ігор Кузін

Також, було наголошено, що у зв’язку з оголошенням в Україні воєнного стану протиепідемічні заходи в країні не були скасовані, а лише призупинені.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*