Візові обмеження та санкції у відповідь на «фіктивні» референдуми і анексію

Фото: gettyimages

Сьогодні, 30 вересня, держсекретар США Ентоні Блінкен оголосив про низку візових обмежень і санкцій у відповідь на «фіктивні» референдуми Москви та анексію чотирьох областей України.

Про це повідомляє американська телекомпанія CNN

Як зазначив Блінкен, США «однозначно відкидають шахрайську спробу» Росії змінити кордони України, які визнані на міжнародному рівні. У своєму twiter він зазначив, що сьогодні були вжиті жорсткі заходи проти Росії.

Сьогодні ми вжили швидких і жорстких заходів у відповідь на спробу президента Путіна анексувати регіони України – явне порушення міжнародного права.

Ентоні Блінкен

Крім того, держсекретар зазначив, що Державний департамент запроваджує візові обмеження проти 910 осіб, у тому числі військовослужбовців Російської Федерації, білоруських військових посадових осіб і ставлеників Росії за порушення суверенітету, територіальної цілісності та політичної незалежності України.

Блінкен зазначив, що США видають чітке попередження, підтримане лідерами G7, що будуть притягувати до відповідальності будь-яку особу, організацію чи країну, які надають політичну чи економічну підтримку незаконним спробам Росії змінити статус території України.

Ужгород24 нагадує, що Окупанти оголосили результати псевдореферендумів

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*