Олаф Шольц: Ми звільнилися від залежності і добре підготувалися до зими

Перед самітом ЄС у Брюсселі канцлер Олаф Шольц  заявив, що агресивна війна путіна є актом відчаю, проте борячись з кризою ЄС стає ще могутнішою.

Про це повідомляє  Die Welt.

Канцлер Олаф Шольц засудив нещодавні удари безпілотників росії по цивільних цілях в Україні як військові злочини, які не матимуть успіху, та назвав російський “бомбово-ракетний терор” “актом відчаю – так само, як і мобілізація російських чоловіків на війну”

Така тактика випаленої землі не допоможе росії виграти війну. Це лише посилило б рішучість і наполегливість України та її партнерів.

Україна успішно захиститься. І ми будемо їх підтримувати — доки це буде потрібно. Тому, до весни, Німеччина підготує повну українську бригаду чисельністю до 5 тисяч солдатів

Олаф Шольц

Шольц зазначив, що Путін відверто і безвідповідально погрожує світу застосуванням ядерної зброї. Цим він хоче залякати посіявши паніку.

Проте у кремлівського диктатора нічого не вийде. Ми не слабкі. Німеччина — разом, Європа — разом. Наші глобальні альянси сильніші та живіші, ніж будь-коли

Олаф Шольц

 Канслер наголосив, що вже протягом тижня газ вперше йде з Франції до Німеччини, швидко розширюються LNG-термінали, укладені та підготовлені нові контракти на постачання, прийнято рішення про тимчасове продовження роботи АЕС і тимчасове повернення до вугілля.

Ми звільнилися від залежності і добре підготувалися до майбутньої зими. Ми вживаємо запобіжних заходів і не даємо себе залякати

Олаф Шольц

Раніше Ужгород24 повідомляв:

“Харків-Залізобетон” в Ужгороді відкриють виставку

Жінка намагалась вивезти до Угорщини зброю (відео)

Закарпатські рятувальники повернулися з Харківської області (фото)

На Закарпатті запровадили режим економії електроенергії для підприємців

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*