![52_main (1)](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/09/52_main-1-678x381.jpeg)
Протягом попереднього тижня закарпатські патрульні зафіксували 50 порушень перевезення дітей без автокрісел чи бустерів.
Основна причина, чому батьки мають використовувати автокрісла — це пасивна безпека вашої дитини, її життя та здоров’я. Саме автокрісло зменшує імовірність травмування дитини під час ДТП. Дотримуйтеся цього важливого правила, адже життя вашої дитини – найважливіше.
Нагадуємо, що порушення правил перевезення дітей тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі 510 гривень, повторне протягом року вчинення порушення передбачає штраф у розмірі — 850 гривень.
Про це повiдомляє Патрульна полiцiя
Залишити відгук