![Машина для військових](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/Snymok-ekrana-2022-10-14-v-19.09.26-678x381.png)
Сьогодні керівництво області передало бійцям 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї ОГШБр вісім автомобілів. Наразі підрозділ звільняє від окупантів Херсонщину і потребує додаткових засобів підвищення мобільності.
Серед переданого, зокрема, пікапи для евакуації поранених і транспортування бойових груп, позашляховики, бронеавтомобіль для командного пункту та автобуси для перевезення вантажів.
“Зараз батальйон значно підвищив рівень технічного забезпечення, і це надважливе системне завдання для нас, над яким ми працюємо. Також передали медичні засоби та обладнання в зону виконання бойових завдань”, – зазначив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
Залишити відгук