Пропагандистська зброя так само вражає як ракети – Ганна Маляр

Фото: facebook Ганна Маляр

Пропагандистська зброя так само вражає як ракети і використовуються вони паралельно – підсилюючи одна одну.

Про це на своїй сторінці в facebook написала заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Чиновниця попередила, що ворог веде війну всіма можливими методами та інструментами. І одним із варіантів пропагандистської зброї ворога є так звані «хороші росіяни».

Вони справді можуть бути хорошими, але їх однозначно використають проти нас. Це наживка – як черв‘ячок на риболовному гачку. Яка з них користь авторитарному російському режиму? Величезна! Бо коли вони є, то режим вже не такий ніби й авторитарний. Вже для противників санкцій і визнання Росії країною-терористом є гарний аргумент – там же є притомні відомі люди, лідери думок, давайте через них змінювати Росію і росіян.

Ганна Маляр

Заступниця міністра оборони зауважила, що «хороші» росіяни потрібні не в нашому інформаційному полі, а в російському – тож хай достукуються до своїх співгромадян.

А у нас з вами своя інформаційна задача – ми бережемо своє інформаційне поле від їхньої інформаційної експансії. Ми з вами вже за ці півроку дійшли до найвищого рівня інформаційного супротиву – бо в нас не заходить жоден їх фейк, і жодна інформ.операція – все провалюється.

Ганна Маляр

Також Маляр роз0повіла про інформаційну кампанію, в якій, за її словами, знов стравлювали Банкову і Главкома, щоб ослабити наші центри прийняття рішень.

Але крім трьох «блогерів», двох «експертів» та одного «лідера думок» – ніхто у це інформаційне багно не вліз. Бо наші люди вже добре навчились розрізняти яка саме інформація підриває державу під час війни.

Ганна Маляр

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*