Путін заявив, що Росію «грубо кинули»

фото: НВ

Як повідомляють російські ЗМІ, Володимир Путін, під час виступу на пленарному засіданні Східного економічного форуму, заявив що Росію «грубо кинули», «надули».

Кремлівський диктатор стверджує, що майже все українське зерно, яке мало бути доставлене розвиваючим країнам, насправді  було спрямоване до ЄС. І тому він вважає, що потрібно обмежити напрямки вивезення зерна “зерновим коридором” з території України.

“За Всесвітньою програмою продовольства ООН, яка якраз і передбачає допомогу країнам, які найбільше потребують, було завантажено всього два кораблі. Підкреслю, лише два з 87. І на них було вивезено 60 тисяч тонн продовольства з 2 мільйонів тонн. Це всього 3%, які спрямовані до країн, що розвиваються”

Путін

Російський диктатор також зазначив, що Росія зробила все, щоби українське зерно було вивезене.

Всі ви добре знаєте, скільки багато було зламано списів, скільки говорили з приводу необхідності забезпечити вивезення українського зерна будь-що для підтримки найбідніших країн. Ми, звичайно, не могли не відповісти на це, незважаючи на всі складності подій, що відбуваються навколо України

президент РФ.

В кінці виступу Путін заявив, що потрібно добре обміркувати цю ситуацію і він планує її обов’язково обсудити з президентом Туреччини Ердоганом.

Джерело: Економічна Правда

Більше по темі:

З порту “Південний” вийшло перше з лютого судно з українським продовольством

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*