Щоб звинуватити ЗСУ в нападі на Росію, Путін хоче провести “референдуми”

Фото: gettyimages

За даними Інституту вивчення війни (ISW), президент Росії прагне анексії окупованих територій, щоб стримувати контрнаступ українських військових.

Повідомляють в Інституті вивчення війни.

Вчора, 20 вересня, призначені Кремлем чиновники Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей оголосили про проведення “референдуму” щодо приєднання до Росії. Псевдореферендум планують провести 23-27 вересня.

Кремль використає сфальсифіковані результати цих фіктивних референдумів, щоб незаконно анексувати всі окуповані Росією частини України та, ймовірно, також оголосить неокуповані частини Донецької, Херсонської та Запорізької областей частиною Росії

ISW

За даними ISW, Росія зрозуміла, що їх сил не достатньо, щоб реалізувати план по захопленню українських територій. І що підсилити російську армію за рахунок добровільної мобілізації в достатній кількості  вона не зможе.

Плани Кремля з анексії націлені насамперед на внутрішню аудиторію; Путін, ймовірно, сподівається покращити можливості формування російських військ, закликаючи росіян добровільно піти на війну, щоб “захистити” нещодавно заявлені території Росії

повідомляють в ISW

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*