Тестування оповіщення населення про надзвичайні ситуації завершено

Фото:.gettyimages

23 вересня в Україні проходило тестування системи оповіщення населення про надзвичайні ситуації. Загалом у кожну область надійшло вісім повідомлень.

Про це інформує Урядовий портал

З Урядового порталу відомо, що заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Роман Примуш в ефірі Укрінформ повідомив, що ДСНС України протестувало дану систему оповіщення та усунули всі недоліки, які виникли під час перевірки. Також він зазначив, що центр оповіщення вже повністю готовий до роботи.

«На початку тестування покриття абонентів становило 41%. Зараз система досягла 67% покриття, що є хорошим показником, враховуючи швидкість налаштування. Також можна було налаштувати під старі моделі телефонів, щоб вони теж отримували екстрені повідомлення

Роман Примуш

заступник голови ДСНС України зазначив, що фахівці працюють над адаптацією під операційні системи старого покоління 2015-2018 років.

«Ми закликаємо мешканців оновлювати свої операційні системи для підтримки нових функцій, які впроваджуються. Зараз ми працюємо над тим, щоб оповіщення надходили і на кнопкові телефони, тому що деякі власники таких телефонів поки не отримують

Роман Примуш

Крім того, Роман Примуш аголосив на тому, що Державна служба з надзвичайних ситуацій не відстежує місцезнаходження людини та не збирає її особисті дані: «Система працює не так, як звичайне смс-сповіщення. Ми просто посилаємо сигнал на базову станцію, а базова станція потім надсилає його на телефон».

Ужгород24 нагадує, Тестування нової системи оперативного інформування за допомогою мобільних операторів розпочнеться на Закарпатті 7 вересня. Оповіщення надходили на телефони українцям щопонеділка, середи та пятниці.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*