У Берегові підліток потрапив до лікарні після побиття

У Берегові підліток потрапив до лікарні після побиття
Фото: 103 Закарпаття

У Берегові медики екстреної допомоги виїжджали на виклик щодо побиття підлітка. За словами очевидців, під час конфлікту небезпека могла загрожувати й іншим дітям, які перебували поруч, – повідомляє 103 Закарпаття.

На місце події оперативно прибула бригада №600 у складі лікаря Ірини Гель та парамедика Марини Делеган.

Під час огляду медики виявили у постраждалого травму голови. Фахівці надали необхідну медичну допомогу, стабілізували стан хлопця та підготували його до транспортування.

Після надання екстреної допомоги підлітка госпіталізували до лікарні для подальшого обстеження та лікування.

Медики наголошують, що батькам варто уважніше ставитися до емоційного стану дітей, цікавитися їхнім оточенням та вчасно реагувати на можливі прояви конфліктів чи булінгу.

Вчасна розмова та підтримка можуть запобігти ситуаціям, які несуть загрозу здоров’ю та життю дітей, — зазначають фахівці.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*