Українців навчали штурмувати і зачищати будівлі

Генштаб ЗСУ

У рамках багатонаціональної навчальної операції ІНТЕРФЛЕКС інструктори з Великої Британії вчили українців штурмувати і зачищати будівлі. Тренування відбувалося на одному з британських полігонів, де реалістично відтворена урбанізована місцевість: кількаповерхові приватні будинки, міні-готелі, городи і сади, господарські приміщення, паркани та огорожі.

Про це йдеться в повідомленні Генерального штабу ЗСУ.

Так, під керівництвом британців військові ЗС України вчилися просуватися уперед, будинок за будинком, правильно обирати позиції для вогневого контролю, застосовувати гранати і дими, рятувати та евакуйовувати поранених, діяти злагоджено в групах.

Окрему увагу приділили аналізу ситуації на ділянці фронту. Визначили порядок доповіді командирам, аби ті завжди мали актуальну інформацію та контролювали обстановку на ділянці.

Нагадаємо, що окрім військових зі Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії українських армійців готують кращі інструктори та інструкторки з Австралії, Данії, Канади, Литви, Нідерландів, Нової Зеландії, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

Захопливе відео від Операції ІНТЕРФЛЕКС про те як британці вчать українських воїнів штурмувати місцевість з приміською забудовою.

Більше по темі:

У ніч на неділю Одещина опинилась під обстрілом ворога (фото)

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*