“Укренерго” стабілізувало електропостачання по всій країні

Фото: pixabay

«Укренерго» стабілізувало електропостачання по всій країні після наймасштабнішої в історії атаки росіян на енергетичну інфраструктуру 10-12 жовтня.

Про це йдеться в телеграм каналі “Укренерго”.

При цьому голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький закликає бути готовими до нових атак ворога. Йдеться не тільки про компанії, які обслуговують енергетичну інфраструктуру. Споживачі мають допомогти енергетикам: розсудливо споживати електроенергію, щоб полегшити балансування енергосистеми та дати час для її відновлення.

Ми впоралися з наслідками цієї великої атаки доволі швидко. Я вдячний всім своїм колегам, ремонтникам, колегам з обленерго, які в останні дні буквально без сну та їжі працювали, намагаючись відновити електропостачання по всій країні. Це був справді подвиг з їхнього боку. Але, на жаль, ми очікуємо, що ворог на цьому не зупиниться. Тому цей опалювальний сезон буде дуже важким. Споживачам треба бути готовими до того, що «Укренерго» може за необхідності застосовувати графіки обмеження енергопостачання, щоб зберегти баланс в енергосистемі. Тому рекомендація зменшувати споживання в пікові години (вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї) залишається актуальною.

Володимир Кудрицький

Ужгород24 раніше публікував звернення Володимира Зеленського про те, що українців не можна залякати.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*