Усі заяви російських “фігурантів” – вияв істерики та паніки – Фесенко

Усі заяви російських «фігурантів» про термінове проведення “референдумів” на окупованих територіях, а також внесення законодавчих змін про “мобілізацію” – це вияв істерики та паніки внаслідок поразок російських військ в Україні.

Про це на своїй сторінці в facebook написав політолог Володимир Фесенко.

За його словами, “все пропало”, “треба щось робити” – ось основні психологічні мотиви цих заяв та рішень. У кремлі бояться ланцюгової реакції деморалізації та втечі своїх вояків. От і намагаються вигадати якісь «запобіжники».

Політолог вважає, що раз довелося так терміново приймати закони про кримінальну відповідальність за «самовільне залишення місця служби, дезертирство», «добровільну здачу в полон», «ухилення від служби», «втрату військового майна», «невиконання військового наказу», отже, такі проблеми набули масового характеру . А якщо почнеться ще й масова мобілізація, то таких проблем стане ще більше.

Ці «референдуми» збираються провести вже за три дні. Звісно – це буде банальна імітація та махінація. І в юридичному, і в політичному сенсі ці псевдореферендуми не матимуть жодного значення (як кажуть юристи, будуть нікчемними), і для Збройних Сил України вони не стануть на заваді в їхніх діях зі звільнення українських земель, окупованих російськими загарбниками.

Володимир Фесенко

На думку політолога, це спроба налякати європейців загрозою ескалації війни, що, на думку російського керівництва, має спричинити посилення тиску Заходу на українське керівництво з метою примусити Київ до переговорів із кремлем. Але в результаті кремль скоріше налякає своїх власних громадян, які за всієї своєї лояльності путіну воювати в Україні не хочуть.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*