Ужгород спрямує ще 13 мільйонів гривень на підтримку Сил оборони України

Ужгород спрямує ще 13 мільйонів гривень на підтримку Сил оборони України
Фото: Ужгородська міська рада

Під час чергової сесії Ужгородської міської ради, яка відбулася 25 червня, депутати ухвалили рішення про додаткове фінансування Сил безпеки та оборони України. Із бюджету громади на потреби військових спрямують 13 мільйонів гривень.

Кошти передбачені для закупівлі необхідного обладнання та технічних засобів, які допоможуть українським захисникам ефективніше виконувати бойові завдання.

Загалом від початку 2026 року Ужгород уже виділив на підтримку Сил оборони та безпеки 66 мільйонів гривень.

Крім того, депутати підтримали рішення про надання матеріальної допомоги родинам полеглих захисників. З міського бюджету 750 тисяч гривень спрямують для 15 представників сімей загиблих військовослужбовців.

Також одноразову матеріальну допомогу у розмірі 300 тисяч гривень отримає ужгородець, який має особливі заслуги перед Батьківщиною.

Виплати здійснюватимуть відповідно до звернень громадян у межах міських програм підтримки сімей загиблих та померлих захисників, військовополонених і безвісти зниклих військовослужбовців, а також програм соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та осіб з особливими заслугами перед Україною.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*