В Україні запрацював «Митний безвіз»

Першою країною, з якої було відправлено вантаж для доставки в Україну під процедурою спільного транзиту, стала Німеччина. Україною також випущено товари під процедуру спільного транзиту для доставки в Німеччину.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України

З інформації, яку надало Міністерство фінансів відомо, що сьогодні, 1 жовтня, для України набрали чинності положення Конвенції про процедуру спільного транзиту, а для бізнесу відкрилась можливість міжнародного переміщення товарів з 35 іншими країнами-учасницями за одним транзитним документом. Це означає, що в Україні запрацював «митний безвіз».

Перша транзитна декларація Т1 була відправлена сьогодні з Німеччини до України. Митники вже бачать її у електронній транзитній системі NCTS та очікують на прибуття вантажівки   

Крім того, сьогодні Україною також було оформлено першу транзиту декларацію на виїзд з України. За нею вантаж зараз прямує через Польщу до Німеччини. Наразі в системі також очікують прибуття товарів у митницю відправлення і інші декларації, за якими товари будуть поміщені під процедуру спільного транзиту та доставлені до митниць призначення на території країн-учасниць Конвенції

Міністерство фінансів України

Міністерство фінансів зазначає , що відповідно до «митного безвізу», для доставки вантажів з однієї країни в іншу подається єдиний транзитний документ: від митниці відправлення до митниці призначення. Даний документ прискорить проходження митних формальностей на кордоні та зменшить відповідні витрати для підприємств.

Ужгород24 нагадує, що перші кроки щодо митного безвізу почались ще в лютому 2022 року

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*