В Ужгороді з 27 червня зміниться вартість проїзду у громадському транспорті. Пасажири платитимуть 23 гривні як при оплаті готівкою, так і банківською карткою.
Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Ужгородської міської ради сьогодні, 26 червня.
Як повідомив Суспільному начальник управління економічного розвитку міста Василь Цап , підвищення тарифу відбулося після звернень перевізників.
Нові ціни на проїзд почнуть діяти вже з 27 червня.


Залишити відгук