В Ужгороді завершують реконструкцію корпусу Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології

Фото: сторінка у фб Віктора Микити

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита разом із заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком оглянули хід робіт з реконструкції корпусу Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді.

Про це на своїй сторінці повідомляє Віктор Микита.

Попри складні умови та нестачу державного фінансування нам таки вдалося віднайти кошти на завершення проєкту в обласному бюджеті. За це окрема вдячність депутатському корпусу облради.

Значення центру важко переоцінити. Новий корпус та обладнання дадуть можливість лікувати наших бійців та проводити надскладні операції, котрі рятуватимуть життя. Це пріоритетне завдання, над яким ми працюємо 24/7. До того ж у цьому закладі тепер буде доступним лікування найгострішого періоду мозкового інсульту.

Тут від березня кількість звернень за медичною допомогою зросла на 50%, а минулого року спеціалісти пролікували 62% більше хворих, ніж у 2019.

У межах проєкту розширили наявну будівлю в три поверхи й збільшили загальну площу до 1 010 кв. м. На першому поверсі обладнали приміщення під магнітно-резонансний томограф, Гамма-ніж та інше. На другому — приміщення під операційний блок, а на третьому встановили ангіограф.

Водночас передбачили технічний блок, встановили ліфти, електропостачання та дизель-генератори, систему вентиляції, теплопостачання, пожежну сигналізацію тощо. Роботи тут завершені майже на 100%.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*