Відкриття нового сезону Закарпатського муздрамтеатру розпочнеться з вистави “Привиди маєтку Рейвенскрофт”

Фото: фб Драмтеатру

П’єса належить американському драматургу Дону Нігро. Він автор кількох сотень драматичних творів лише віднедавна здобув популярність в Україні.

Фото: фб Драмтеатру

Режисер Михайло Фіщенко готує на 9 жовтня прем’єру детективної історії «Привиди маєтку Рейвенкрофт» за п’єсою Дона Нігро «П’ять жар-птиць у маєтку ворона». Звернення до детективу на закарпатській сцені доволі рідкісне, хоча, наприклад, твори Агати Крісті на театральних підмостках давно стали класикою. 

«Останнім часом в Ужгороді були поставлені кілька вистав про війну, тож наразі хочеться нашого глядача трохи підбадьорити, бодай на деякий час відволікти від того стресу, в якому ми всі опинилися через російську агресію. Адже мистецтво має й психотерапевтичну дію, а витримка і міцні нерви нам зараз украй потрібні, аби справитися з тими викликами, які постали перед кожним українцем. Тому ми обрали для постановки захопливу історію з містичним присмаком, яка відбувається у Великобританії в першій половині ХХ століття. На вибір вплинув і той факт, що кілька наших провідних акторів нині в лавах ЗСУ боронять Україну від ворога. Тому обирали п’єсу, де більшість ролей – жіночі». 

Вибір гостросюжетної п’єси, що поєднує в собі містику, любовні колізії, трагедію та гумор режисер-постановник, заслужений артист України, пояснює кількома причинами:

«Привидами замку Рейвенскрофт» театр планує відкрити свій 77-й театральний сезон на великій сцені у неділю, 9 жовтня, о 18.00. 

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*