Віктор Микита спростував інформацію щодо кількості закуплених дронів для ЗСУ

Фото ілюстративне

Нещодавно в мережі з’явився рейтинг областей, де вказано, яку кількість дронів кожна із них закупила за рік, Закарпаття посідає там останню сходинку – всього 39 дронів

Голова Закарпатської ОВА написав у своєму Телеграм каналі, що зазначені показники є абсолютно нерелевантними й не відображають реальної ситуації із забезпеченням військових підрозділів громадами нашого регіону.

У нас функцію замовника виконували військові частини, що фактично прибирає будь-які корупційні ризики.

йдеться в дописі.

Віктор Микита пише, що громади Закарпаття з перших днів обрали ту форму забезпечення підрозділів, яку визначили самі військові: громади спрямовують кошти на рахунки військових частин, а закупівлі дронів та інших спецзасобів, тендери й угоди проводять самі підрозділи.

Громади Закарпаття на потреби оборони, для закупівлі дронів та інших спецзасобів виділили військовим підрозділам майже 2 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ, за які останні закупили ТИСЯЧІ дронів. Тільки я особисто під час відвідування наших захисників на фронті за вказаний період передав понад 200 дронів. Водночас підприємці краю та волонтери передали ще декілька сот – і цей перелік не є вичерпним.

зазначає керівник області.

Віктор Микита подякував платникам податків та додав:

Тому цифра 39 закуплених дронів за угодами в контексті забезпечення військових частин виглядає принаймні дивно й точно не відображає реальних показників роботи громад Закарпаття в цьому напрямку. Це розуміє навіть школяр початкових класів.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*