Все більше угорців не підтримують проросійську позицію Орбана

Publicus Institute для опозиційного видання Nepszava провело серед угорців опитування, щодо проросійської зовнішньої політики уряду Віктора Орбана.

По результатам опитування виявилось, що більшість угорців не підтримують проросійську політику прем’єр-міністра. Але така тенденція відслідковувалась не відразу. Так, наприклад, якщо у  лютому угорці поділились навпіл (46%-46%), у квітні більшість було задоволених (56%), то зараз Україну підтримує більшість і незадоволених становить 50%, а задоволених лише 40%.

Крім того, порівняно з лютим, на сьогоднішній день збільшилась кількість громадян Угорщини, які очікують від прем’єр-міністра Віктора Орбана жорсткішого засудження Росії, щодо війни в Україні.  64% опитаних кваліфікували війну в Україні як російську агресію. Проте є і такі, які вважають, що війна є більше оборонною з боку Росії, таких – 19%.

Серед опитуваних, як вони ставляться на рахунок допомоги Україні, яку надає  Угорщина, то статистика складається так: 23% вважають, що Угорщина могла б надати більше допомоги Україні; 48% вважають, що допомоги достатньо; 12% вважають, що допомоги має бути менше; 8% відсотків вважають, що  допомога могла б бути іншою і не важливо більшою чи меншою.

Більше по темі:

Антиукраїнська пропаганда через підручник географії для 8-го класу

Угорщина передала закарпатським школярам 100 наплічників

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*