Взяв на роботу переселенця — отримуй компенсацію: які результати держпрограми на Закарпатті

На Закарпатті 75 роботодавців отримають компенсацію витрат за працевлаштування 165 внутрішньо переміщених осіб. Такі дані Закарпатського обласного центру зайнятості.

Роботодавці, які під час війни влаштували на роботу внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати 6500 грн від держави за кожного такого співробітника. Подати заяву та отримання таких виплат можна онлайн в “Дії” або ж звернутися до Центру зайнятості.

Компенсацію можна отримувати два місяці — за перший та другий місяць роботи переселенця. Щоб отримати виплату, у працевлаштованої людини має бути довідка ВПО, оформлена після 24 лютого.

За словами голови Закарпатської ОВА Віктора Микити, внутрішньо переміщених осіб, які готові йти на роботу — чимало. Більше того, їхнє працевлаштування вигідне не лише для самих працівників, а й для нашої області.

“Це важливо не тільки для релокованого бізнесу, це стосується і комунальних підприємств, можна брати цих людей, у них буде зарплата близько 12 тисяч гривень із цими доплатами, а половину з цієї суми сплачує уряд, і зрештою, податки залишаються в громаді”, — пояснив Микита.

Зазначимо, що від початку війни на Закарпатті значно побільшало робочих місць. Зокрема, 10 тисяч вакансій утворилися завдяки релокації підприємств до нашого регіону з небезпечних областей. Усі вони мають змогу подати заяву щодо компенсації.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*