ЄС затвердив виділення ще500 млн євро військової допомоги для України

Фото: з відкритих джерел

Європейський Союз оголосив про затвердження траншу в 500 млн євро для підвищення стійкості Збройних Сил України.

Про це повідомили у прес – релізі Ради ЄС.

Мобілізація додаткових 500 мільйонів євро країнами-членами ЄС є ще одним доказом того, що ми залишаємося непохитними у нашій підтримці українських Збройних сил для захисту країни від агресії. Останні невибіркові напади росії на українське цивільне населення та цивільну інфраструктуру є ще одним доказом повної неповаги росії до прав людини та міжнародного права. ЄС продовжить підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно!

 Жозеп Боррель

Заходи допомоги складаються із 490 мільйонів євро на військове обладнання, а 10 мільйонів євро призначені для покриття витрат на передачу обладнання та витратних матеріалів, таких як засоби індивідуального захисту, аптечки першої допомоги, пальне. Крім того, ці заходи дозволять забезпечити технічне обслуговування та ремонт військової техніки, яка вже була передана Україні державам-членами ЄС.

На даний час загальний внесок ЄС у межах Європейського фонду миру (EPF) для України становить вже 3,1 мільярда євро. Обсяг допомоги, яка запланована в новому пакеті, відповідає поточним пріоритетам, визначеним українським урядом.

Ужгород24 нагадує, що $1,5 млрд допомоги щомісячно США надаватимуть Україні до кінця війни .

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*