За масовий голод відповідає одна держава – звернення Президента України (відео)

Фото: ОП

Десятиліттями світ працював, щоб розв’язати проблему голоду. І навряд чи хтось із засновників ООН міг би подумати свого часу, що у XXI столітті ми будемо всі у світі знову змушені боротися із загрозою масового голоду, причому штучного голоду!

Про це, у своєму вечірньому зверненні, заявив Президент України Володимир Зеленський.

Зеленський зазначив, що росія блокуванням українських портів знищила десятилітню міжнародну роботу продовольчої безпеки.

На щастя, українські порти знову запрацювали на експорт агропродукції. З липня ми постачаємо саме той обсяг продовольства, який повертає світовому ринку стабільність. Причому саме тим сегментам продовольчого ринку, які забезпечують споживання деяких найбільш крихких країн Африки й Азії

Володимир Зеленський.

Президент також наголосив, що ми маємо зробити все, для розширення українського зернового експорту.

Це й для наших людей робочі місця, і експортні доходи. Плюс кошти, щоб провести посівну наступного року. Але й для всього світу – одна з ключових гарантій стабільності.

Те, як Україна допомагає збереженню нормального життя у світі, лише посилює репутацію нашої держави й полегшує нам створення нових зв’язків у різних регіонах. Цього тижня, що починається, я очікую нових міжнародних результатів для нашої держави

Володимир Зеленський

Ужгород24 нагадує, що днями з Одесьького порту вийшло 3 судна з зерном.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*