За минулу добу на Західному кордоні затримано 24 особи

Фото: Держприкордонслужба

За добу 1 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 81 тисяча осіб та понад 18 тисяч транспортних засобів.

Про це йдеться в повідомленні від Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Прикордонники звітують, що з території України минулої доби вибули 40 тисяч осіб. Майже 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. В той же час, до України за минулу добу прослідували більше 41 тисячі осіб, 37 тисяч з них – громадяни України.

За спробу незаконного перетину державного кордону України прикордонниками було затримано 24 особи – 12 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 12 осіб затримані поза пунктами пропуску. Крім того, ще 20 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 6 псевдостудентів та 1 «багатодітного батька». 8 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», а у паспорті ще 5 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*