![Патрульна поліція](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP-1-678x381.jpg)
Закарпатськими патрульними за попередню добу було виявлено 6 громадян із наркотичними речовинами.
Про це інформує Патрульна поліція Закарпатської області.
Патрульні постійно звертають увагу на підозрілих осіб. Зазвичай таких осіб видає підозріла поведінка, тобто нервова реакція під час спілкування з патрульними, хвилювання, незрозуміла поведінка, а інколи і втеча.
Нагадуємо, що за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів передбачена кримінальна відповідальність. Якщо ви стали свідком правопорушення — телефонуйте на лінію 102
Пресслужба Патрульної поліції
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP1-768x1024.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP2-1024x1024.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP3-1024x767.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP4-1024x769.jpg)
![](https://uzhgorod24.com/wp-content/uploads/2022/10/PP5-768x1024.jpg)
Раніше: На Закарпатті щодня виявляють у громадян наркотичні речовини (фото)
Залишити відгук