Західний кордон: ситуація у пунктах пропуску

За добу 3 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 86 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Так, за словами прикордонників, з України минулої доби вибули понад 40 тисяч осіб. Більше 23 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. В то й же час, до нашої країни за минулу добу прослідували більше 46 тисяч осіб, майже понад 42 тисячі з них – громадяни України.

Крім того, 3 вересня було оформлено 66 вантажівок з гуманітарною допомогою.

А от за спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 8 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 16 осіб затримані поза пунктами пропуску. Крім того, ще 13 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

Прикордонники уточнюють, що серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, було виявлено:

1 псевдостудента,

1 особу «з інвалідністю»,

2-х “багатодітних” батьків.

Крім того, 6 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби». У паспортах ще 3-х чоловіків було виявлено підроблені відмітки про взяття на постійний консульський облік.

Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*