Закарпатка народила восьму дитину в кареті «швидкої»

Фото: 103 Закарпаття

36-річна жінка живе у важкодоступному районі, куди неможливо добратися автомобілем. Через це медикам довелося йти пішки, а потім нести породіллю на ношах

Вчора, о пів на дванадцяту бригада №1005 ( фельдшер Олеся ІГНАТКО та водій Віталій СТИСЛО) отримала виклик на пологи в важкодоступний район, що розташований за 1,5 км від населеного пункту Горінчово, повідомляє 103 Закарпаття.

До місця проживання майбутньої мами, присілок Ділок, було неможливо дістатися автомобілем «швидкої». Але це не завадило нашим фахівцям здолати пішки цю відстань із необхідним обладнанням та ношами. Увесь час усвідомлюючи, що у жінки 8-мі пологи та велика ймовірність швидкого розвитку подій…

Коли дісталися до породіллі, одразу ж поклали жінку на ноші і рушили до медичного автомобіля. Дорогою контролювали стан жінки і намагались транспортувати обережно і швидко.

«Допомагав нам і чоловік породіллі. Вдвох з водієм Віталієм СТИСЛО, було б важко здолати таку довгу відстань із жінкою на ношах. Далі, коли дісталися до авто з надією, що встигаємо доправити вагітну до медичного закладу, помчали… Але між селами Горічово та Липецькі Ворота стало зрозуміло – дитина не буде чекати. Зупинили авто і прийняли пологи. Хлопчик народився із обвиттям пуповиною. Разом із водієм, який допомагав мені з усіма маніпуляціями, зробили все, що належить в таких випадках. Поклали новонародженого мамі на груди й так обережно поїхали до лікарні».

зауважує фельдшер.

Новонародженого разом з мамою швидко та безпечно доставлено до Хустської районної лікарні. Щасливі батьки та дитина почувають себе чудово, завдяки неймовірній роботі бригади.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*