Закарпатські сапери розповіли про роботу в Києві (фото, відео)

Фото: Суспільне

Для спокійного повернення українців додому в міста, де пройшлись окупанти, спочатку всю територію обходять і розміновують піротехніки. Закарпатські сапери повернувшись додому з Києва розповіли про свою роботу.

Про це повідомляє Суспільне Ужгород

Сапер Максим Мельничук розказав та показав журналістам Суспільне специфіку і порядок розмінування.  

Та ж протитанкова міна, її руками брати не можна. Її треба або знищувати дистанційно, або стягнути перед тим, як її переносити, транспортувати, саперною кішкою. Тому, що під низом може бути мінна пастка, яка спрацює, як тільки зрушите з місця протитанкову міну

Максим Мельничук

Разом з Максимом на Київщині працював і Микита Гуцол – Начальник відділення групи піротехнічних робіт. Сапер розказав, що окупанти мінували, все що могли та встигали. Це були і дороги, і будинки і подвірря. 

Найнебезпечнішим були так звані  “міни-сюрпризи”. Мінували подвір’я, двері будинків, тобто людина відкриває і воно спрацьовує. Також знаходимо міну, а під нею ж — “міна-сюрприз”. Розрахована на самого сапера

Микита Гуцол

Мужні та відважні хлопці вважають, що саме основне в роботі кожного спера це уважність, неквапливість, холоднокровність та відповідальність.

Будьте першим, поділіться враженням про публікацію.

Залишити відгук

Вашу email адресу не буде опубліковано.


*